Kütahya Uçak Kargo

Kütahya Uçak Kargo 

Kütahya Uçak Kargo, gönderilerinizin zamanında ve güvenli şekilde alıcılara ulaştırılması için faaliyet gösteren seçkin bir kurye firmasıdır. Bu kapsamda tüm faaliyetlerimizi müşterilerimizin memnuniyetine odaklanarak yürütüyoruz.  

Kurye sektörü her geçen gün biraz daha büyüyen ve bundan sonraki süreçte de büyümeye devam edecek iş alanlarından biridir. Bu nedenle sektör içerisinde ön plana çıkmak için müşteri memnuniyetini önemseyen firmalardan biri olmak ve güvenli taşımacılık yapmak çok önemlidir. 

Kütahya Uçak Kargo ile alacağınız kurye hizmetlerinden çok önemli avantajlar elde edebilirsiniz. Aşağıdaki avantajlı durumları dikkate alarak faaliyet alanımızdaki kalitemizi hissedebilirsiniz.  

 • Gönderilerinizin en seri vasıta ile alıcılara ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.  
 • Kurye talebinde bulunduktan kısa süre sonra kurye personelinin adresinize geldiğini görebilirsiniz.  
 • Alacağınız uçak kargo hizmetinde THY’nın seçkin hizmet ağından istifade edebilirsiniz.  
 • Gönderilerinizin güvenli ve hızlı şekilde alıcılara ulaşmasını sağlayabilirsiniz.  
 • Gönderilerinizin alıcılara ulaşmasını müteakip tarafınıza gerekli bilgilendirmenin yapılması avantajından yararlanabilirsiniz.  

Kütahya Uçak Kargo’nun Gönderi Teslim Süresi Nedir? 

Kütahya Uçak Kargo tarafından verilen kurye hizmetlerinde gönderilerinizin aynı gün içerisinde alıcılara teslim edilmesi esastır. İnsanların, gönderi sevkiyatı talep ettikleri zaman kurye firmasından bekledikleri ilk husus, gönderinin güvenli şekilde alıcılara ulaştırılmasıdır. Sonraki husus ise gönderilerin seri ve hızlı şekilde alıcılara ulaşmasının sağlanmasıdır.  

Kütahya Uçak Kargo firmasından alacağınız hizmet alanları sadece uçak vasıtası ile sınırlı değildir. Moto kurye ya da arabalı kuryeler tarafından verilen kurye seçeneklerimizi de şu şekilde sıralayabiliriz.  

 • Gönderilerinizin 180-240 dakika arasında alıcılara ulaştırılmasını hedeflerseniz normal kurye seçeneklerinden istifade edebilirsiniz.  
 • Gönderilerinizin 60-90 dakika arasında bir süreçte alıcıya ulaştırılmasını hedefliyorsanız ekspress kuryeyi tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.  
 • Gönderilerinizin 30-60 dakika arasında alıcılara ulaştırılmasını hedeflediğinizde ise VIP kurye ile tüm gönderilerinizin hızlı ve güvenli şekilde alıcılarla buluşmasını sağlayabilirsiniz.  

Kütahya Uçak Kargo İle Alacağınız Gece Kurye Hizmetinin Özellikleri Nedir? 

Kütahya Hava Kargo olarak müşterilerimize gece kurye desteği de sunuyoruz. Bu sayede çok önemli avantajlardan yararlanarak kurye hizmetlerinden arzu ettiğiniz verimi alabilirsiniz. Aşağıdaki avantajlı durumları dikkate alarak da gece kurye hizmetinden etkin şekilde yararlanabilirsiniz.  

 • Gecenin her saatinde kurye talebinde bulunarak ihtiyaçlarınızın çözümü anlamında tedbir alabilirsiniz.  
 • İşletmelerin paket servis personel takviyesi için bile gece kurye talebinde bulunabilirsiniz.  
 • Ülkemizde, gece saatlerinin çok daha az yoğun trafiğinin bulunduğu düşünüldüğünde gönderilerinizin daha kısa sürede alıcılara ulaşmasını sağlayabilirsiniz.  
 • Hasta ve yaşlıların acil ihtiyaçları için de gece kuryenin avantajlarından yararlanabilirsiniz.  
 • 7/24 hizmet anlayışı ile faaliyet gösteren firmamızdan en iyi şekilde destek alabilirsiniz.  

Her türlü kurye talebiniz için Kütahya Uçak Kargo firmamızdan yararlanabilirsiniz. Web sitemizden bize ulaştığınızda uzman personelimiz kısa sürede adresinize gelerek gönderilerinizi teslim alacaktır.