Kars Uçak Kargo

Kars Uçak Kargo 

Kars Uçak Kargo, gönderilerinizi pratik şekilde alıcılara ulaştıran, güvenli bir kurye firmasıdır. Kurye sektörünün son yıllarda büyük bir atılım gerçekleştirdiği günümüz dünyasında insanların kurye talepleri de bu oranda artmıştır.  

İnsanların kurye taleplerine cevap vermek adına firmamız sürekli kendini geliştirmekte, yenilikçi hizmet anlayışı ile hareket etmektedir. Kurye seçeneklerimizin oldukça geniş olduğu firmamızda aradığınız hizmeti bulacağınıza emin olabilirsiniz. Tecrübeli kurye personeli ile çalışarak her türlü kurye taleplerinize en etkin çözümü bulabilirsiniz.  

Firmamızın sizlere sunduğu ayrıcalıklı imkânları şu şekilde sıralayabiliriz. Siz de Kars Uçak Kargo ile çalışarak bu imkânlardan yararlanabilirsiniz.  

 • Gönderileriniz adresinizden alınarak güvenli şekilde alıcıların adresine ulaştırılır.  
 • Gönderilerinizin sevkiyatı esnasında mahremiyet ve güvenlik ön planda tutularak gerekli planlama yapılmaktadır.  
 • Paketlerinizdeki bilgiler baz alınarak gönderileriniz havaalanına uygun vasıtalarla sevk edilir.  
 • Gönderilerinizin sevkiyat aşamasında THY uçaklarından yararlanılır.  
 • Gönderilerinizin aynı gün içerisinde alıcı adresine ulaştırılması hedeflenir.  

Kars Uçak Kargo Ayrıcalıkları Nelerdir?  

Kars Uçak Kargo ile çalışarak firmamızın çok ayrıcalıklı hizmet alanlarından istifade edebilirsiniz. Kurye seçeneklerimiz belirlenirken gönderilerin ne kadar kısa sürede sevk edilmesine göre hizmet alanı belirlenmektedir. Bu kapsamda aşağıdaki hizmet alanlarını belirleyerek kurye tercihinizi yapabilirsiniz.  

 • Normal kurye ile hizmet almak istediğinizde gönderilerinizin 180-240 dakika içerisinde alıcıya teslim edilir.  
 • Ekspress kurye hizmetinde ise bu sürenin 60-90 dakika arasında olduğunu görebilirsiniz.  
 • VIP kurye ile hizmet aldığınızda ise gönderi teslim süresi 30-60 dakikadır.  

Yukarıdaki hizmet alanlarımızdan gece şartlarında da yararlanabilirsiniz. Firmamızın sizlere sunduğu imkânlar, gece kurye hizmeti ile gece saatlerinde de devam etmektedir. Bu kapsamda 7/24 sizlere hizmet veren firmamız, günün her saatinde kurye taleplerinize en iyi şekilde cevap vermektedir. Üstelik gece kurye hizmetinde, trafiğin ve yoğunluğun daha az olmasından kaynaklı olarak daha erken teslimat yapılması durumu ile de karşılaşabilirsiniz.  

Kars Uçak Kargo İle Şehirlerarası Kurye Hizmeti Alabilir Miyim? 

Kars Uçak Kargo ile sizlere tanınan kurye ayrıcalıklarından biri de şehirlerarası kurye hizmetidir. Söz konusu hizmet alanı ile de cazip avantajlardan yararlanabilirsiniz. Şehirlerarası kurye hizmetini tercih ederek firmamızın aşağıdaki avantajlarından istifade edebilirsiniz.  

 • Çevre illere teslim edilmesi gereken gönderilerinizin aynı gün içerisinde alıcılara ulaştırılması sağlanır.  
 • Gönderilerinizin sevkiyatı esnasında uygun nakliye vasıtalarından yararlanılır. Bu kapsamda moto kurye ya da arabalı kurye avantajlarından istifade edilir.  
 • Gönderileriniz diğer kurye hizmetlerinde olduğu gibi yine adresinizden alınır, alıcının adresine sevk edilir.  
 • Herhangi bir kaza durumu söz konusu olmadığı sürece gönderileriniz taahhüt edilen süre zarfında alıcılara teslim edilir.  

Kars Uçak Kargo ile alacağınız tüm kurye hizmetleri, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda belirlenmiştir. Bu kapsamda ihtiyacınız olan hizmet alanını firmamızda bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.