İzmir Uçak Kargo

İzmir Uçak Kargo

İzmir Uçak Kargo hizmeti ile gönderilerinizin emin ellerde olduğunu hissedebilirsiniz. Günümüzün modern hizmet alanlarından biri de uçak kargo hizmetidir. İnsanlar bir kısım durumlarda aynı gün içerisinde ülkenin her bir noktasına gönderilerinin acilen teslim edilmesini isteyebilir.

Bu bir zarf, evrak ya da buna benzer paketler olabilir. Söz konusu durumlarda normal kurye faaliyetleri ile gönderilerin şehirlerarası uzak noktalara aynı gün ulaştırılması mümkün değildir.

Bu durumda İzmir Uçak Kargo firması olarak ihtiyaçlarınıza etkin şekilde cevap verme imkânına sahibiz. Firmamızı tercih ederek sektörün önemli avantajlarının sizi beklediğini görebilirsiniz.

Gönderilerinizin sevk edilmesi sürecinin her aşamasında ilgili personelle çalışmış olursunuz.
Gönderilerinizi emin ellere emanet ederek mahremiyetinden yana bir sorun yaşamazsınız.
Gönderileriniz, niteliği göz önünde bulundurularak uygun vasıtalarla sevk edilir.
Havaalanından paketlerinizin aldırılması ya da havaalanına paketlerinizin bırakılması için bu hizmetten yararlanabilirsiniz.
Aynı gün teslimatın yapılması gibi iddialı bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz.

İzmir Uçak Kargo İle Gönderilerim Güvenli Şekilde Alıcıya Ulaşır Mı?

İzmir Uçak Kargo olarak hizmet alanlarımızda dikkat ettiğimiz hususların başında gönderilerin güvenli şekilde alıcılara ulaştırılması gelir. Söz konusu güvenin sağlanmasını müteakip hızlı teslimatın yapılması ön plana çıkar. Bu kapsamda gönderilerinizin güvenli şekilde alıcılara teslim edileceğine emin olabilirsiniz.
İzmir Uçak Kargo olarak kurye faaliyetlerinde yaptığımız tüm işlerde gönderilerinizi imza karşılığı teslim alıyoruz. Aynı şekilde gönderilerinizi yine imza karşılığı alıcılara teslim ediyoruz. Bu sayede müşterilerimizin aklında en ufak bir soru işareti olmadan faaliyetlerimizi yürütüyoruz.

İzmir Uçak Kargo Firmasındaki Diğer Kurye Hizmetleri Nelerdir?

İzmir Uçak Kargo firması olarak müşterilerimize verdiğimiz hizmet sadece uçak kargo ile sınırlı değildir. Bu kapsamda yapılan faaliyetler müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda belirlenmiştir. Aşağıdaki hizmet alanlarını inceleyerek hangi hizmete ihtiyacınız olduğuna karar verebilirsiniz.
Şehir içi gönderilerinizin alıcılara ulaştırılması için normal, ekspress ya da VIP kurye hizmetinden yararlanarak hızlı bir şekilde gönderilerinizin alıcılara ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
7/24 hizmet verdiğimiz sektör içerisinde gece kurye hizmeti ile de günün her saatinde kurye hizmeti alabilirsiniz.
Gümrük kurye hizmeti ile gönderilerinizin gümrükten alınmasını ya da gönderilerinizin gümrüğe bırakılmasını sağlayabilirsiniz.
Toplu dağıtım hizmeti ile davetiye ya da broşür gibi ekipmanların hızlı şekilde dağıtılmasını sağlayabilirsiniz.
Sadece şehir içi hizmetlerde değil, şehirlerarası gönderi teslimatlarında da firmamızı tercih edebilirsiniz.

Kurye Seçeneklerinde Teslimat Süresi Nedir?

İzmir Uçak Kargo ile alacağınız kurye hizmetlerinde her seçeneğin teslim süresi ayrıdır. Bu kapsamda aşağıdaki gönderi teslim sürelerini dikkate alarak seçiminizi yapabilirsiniz.
Normal kurye hizmetini seçerseniz gönderileriniz 180-240 dakika arasında alıcıya ulaştırılır.
Ekspress kurye seçiminde ise teslimat süresi 60-90 dakika olarak karşınıza çıkar.
VIP kurye seçeneğinde ise gönderi teslim süresi 30-60 dakika arasındadır.
İzmir Uçak Kargo hizmetlerinden ve avantajlı fiyatlardan yararlanmak için firmamızı arayabilirsiniz.