Iğdır Uçak Kargo

Iğdır Uçak Kargo 

Iğdır Uçak Kargo, gönderilerinizin sağlıklı şekilde alıcılara ulaşması için faaliyet gösteren, sektörün seçkin kuruluşlarından biridir. Bu kapsamda tüm faaliyetlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı icra ederek sizlere en iyi hizmeti vermeye gayret ediyoruz.

Uçağın en hızlı ulaşım vasıtası olmasından yararlanarak tüm gönderilerinizin zamanında alıcılarla buluşmasını sağlıyoruz. Iğdır Uçak Kargo firmamızı tercih ederek aşağıdaki avantajları elde edebilir, sektörün faydalarından yararlanabilirsiniz.  

 • Gönderileriniz THY uçakları ile taşınarak zamanında alıcılara ulaştırılır.  
 • Gönderilerinizin alıcılara ulaştırılma aşamasında mahremiyet ve güvenlik en öncelikli husustur. Bu kapsamda tüm gönderileriniz zamanında ve güvenli şekilde alıcılara ulaştırılır.  
 • Gönderilerinizin sevkiyatından önce gönderilerinizin niteliğine uygun şekilde araç seçimi yapabilirsiniz.  
 • Gönderilerinizin kısa sürede alıcılar ile buluşmasını sağlayabilirsiniz.  
 • Gönderilerinizin alıcılar tarafından teslim alınmasını müteakip tarafınıza gerekli bilgilendirme yapılmaktadır.  

Iğdır Uçak Kargo Teslimatı Ne Zaman Gerçekleştirir? 

Iğdır Uçak Kargo ile yapılan tüm sevkiyatlarda aynı gün içerisinde teslimatın yapılması esastır. THY uçaklarında olağandışı bir durum ya da gecikme olması durumunda istemeden de olsa teslimat süresinde bir kısım gecikmeler yaşanabilir.  

Iğdır Uçak Kargo ile alacağınız kurye hizmetleri sadece uçak kargo hizmeti ile sınırlı değildir. Aşağıdaki hizmet alanlarında alacağınız hizmet ile de gönderilerinizin zamanında alıcılara ulaşmasını sağlayabilirsiniz.  

 • Normal kurye hizmeti ile sevkiyatın yapılmasını isterseniz gönderileriniz 180-240 dakika arasında alıcılara teslim edilir.  
 • Ekspress kurye ile sevkiyat yapılmasını isterseniz gönderileriniz 60-90 dakika arasında alıcılara ulaştırılır.  
 • VIP kurye ile gönderilerinizin alıcılara ulaşmasını isterseniz gönderileriniz 30-60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde alıcılara teslim edilecektir.   

Yukarıdaki hizmet alanlarından günün her saati yararlanabilirsiniz. Bu kapsamda firmamızın hizmet anlayışı / 24 hizmet prensibine üzerine kuruludur. Siz de en güvenli ve hızlı kurye hizmetini almak isterseniz Iğdır Uçak Kargo ile tanışmalısınız.  

Iğdır Uçak Kargo’dan Gece Kurye Hizmeti Alabilir Miyim? 

Iğdır Uçak Kargo, müşterilerine gece kurye hizmeti de veren sektörün öncü firmalarından biridir. Firmamızı tercih eden tüm müşterilerimizin hizmet anlayışımızdan memnun kaldığı göz önünde bulundurulduğunda bu anlamda başarılı olduğumuzu da söyleyebiliriz.  

Gece kurye hizmetinin insanlara sağladığı çok özel avantajlar vardır. Söz konusu avantajlı durumları da şu şekilde sıralayabiliriz.  

 • Gece saatlerinde, saatin kaç olduğu fark etmeksizin firmamızdan kurye talebinde bulunabilirsiniz.  
 • Gece saatlerinde oluşacak kurye taleplerinize anında cevap bulabilirsiniz.  
 • İşletmelerin gece paket servis görevlisi hizmetinden tutun da hasta ve yaşlıların bakım malzemelerinin teminine kadar birçok alanda gece kuryelerden yararlanabilirsiniz.  
 • Kesintisiz şekilde kurye hizmetlerinden yararlanma imkânı bulabilirsiniz.  

Firmamız her türlü zorlu şart ve zamanda sizlere hizmet verme imkânına sahiptir. Bu kapsamda Iğdır Uçak Kargo firması ile her türlü kurye taleplerinize anında cevap bulabilirsiniz. Web sitemizden bizi arayarak anında kurye talebinde bulunabilirsiniz.