Çanakkale Uçak Kargo

Çanakkale Uçak Kargo

Çanakkale Uçak Kargo Gönderilerinizin en sağlıklı şekilde alıcılara ulaştırılması ve sürecin doğru yönetilmesini istiyorsanız Çanakkale Uçak Kargo olarak sizlerleyiz. Kurye hizmetlerimizin modern şekilde geliştiği günümüz dünyasında, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verme gayreti içerisindeyiz.

Kurye hizmetleri, modern anlamda verilen hizmetlerle kargo sektöründen ayrılmakta, hızlı ve güvenli şekilde hizmet verilmektedir. Bu kapsamda Çanakkale Uçak Kargo‘yu seçtiğinizde aşağıdaki avantajların sizinle olacağını bilmenizi istiyoruz.

 • Gönderilerinizin güvenli şekilde alıcılara ulaştırılması, öncelikli hedefimizdir.
 • Kurye seçeneklerimizden istifade ile gönderilerinizin en hızlı şekilde alıcılara ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.
 • Gönderilerinizin hacmi ya da boyutu ne olursa olsun firmamızın modern hizmet imkânlarından istifade edebilirsiniz.
 • Sevkiyat işleminin her aşamasında gönderilerinizin özel olduğu göz önünde bulundurulur.
 • Sevkiyat işleminin bitmesini müteakip tarafınıza gerekli bilgilendirme yapılır.
 • Uçak kargo gönderilerinizin tamamında THY uçaklarından istifade edilir.
 • THY uçaklarında herhangi bir rötar durumu oluşmazsa gönderileriniz taahhüt edilen sürede alıcıya ulaştırılır.

Uçak Kargo Dışında Seçim Yapabileceğim Kurye Tercihleri Nelerdir?

Çanakkale Uçak Kargo ile çalıştığınız sürece ihtiyacınıza uygun olarak kurye seçimi yapabilirsiniz. Uçak kargo ile gönderilerinizin aynı gün içerisinde teslim edilmesini taahhüt ediyoruz. Bunun yanında şehir içi ya da şehirlerarası gönderilerinizin ulaştırılması için de firmamızı tercih edebilirsiniz. Şehir içi gönderilerinizin alıcılara ulaştırılması için aşağıdaki kurye seçenekleri ve teslimat sürelerini dikkate alabilirsiniz.

 • Normal kurye hizmetini tercih ederseniz gönderileriniz 180-240 dakika içerisinde alıcıya ulaştırılır.
 • Ekspress kurye hizmetinden yararlandığınızda ise gönderilerinizin 60-90 dakika içerisinde alıcıya ulaştırıldığını görebilirsiniz.
 • VIP kurye ile işlem yaptığınızda gönderilerinizin 30-60 dakika içinde alıcıya ulaştırılmasını taahhüt ediyoruz.

Kurye sektörü için son derece iddialı teslim süreleri olan yukarıda belirtilen zaman aralıkları, firmamız tarafından başarıyla uygulanan sürelerdir. Bu kapsamda Çanakkale Uçak Kargo firmasına güvenerek tüm gönderilerinizin zamanında alıcılara ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Çanakkale Uçak Kargo Kapsamında Gece Kurye Hizmeti Var Mıdır?

Çanakkale Uçak Kargo firması olarak müşterilerimize gece kurye hizmeti de veriyoruz. 7/24 hizmet anlayışı ile faaliyet gösterdiğimiz sektör içerisinde müşterilerimizi en kaliteli hizmet alanları ile tanıştırmaya devam ediyoruz. Günün her saatinde hizmet alabileceğiniz gece kurye hizmetinin avantajlarını şu şekilde sayabiliriz.

 • Gecenin geç saatleri dahi olsa web sitemizdeki iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.
 • Gönderilerinizin alıcılara ulaşmasını ertelemek zorunda kalmazsınız.
 • Gönderilerinizi gece saatlerinin az yoğun trafiğinden istifade ile daha kısa sürede alıcılara ulaştırabilirsiniz.
 • Aklınıza gelebilecek ve kurye hizmetleri ile giderilebilecek ihtiyaçlarınız için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Çanakkale Uçak Kargo firması ile çalıştığınızda sektörün tüm avantajlarından en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Web sitemizdeki iletişim numaralarımızdan bizi aradığınızda kısa sürede kurye personelinin adresinize geldiğine şahit olacaksınız. Güvenli ve hızlı kurye hizmeti için sizi Çanakkale Uçak Kargo firmasına bekliyoruz.