Batman Uçak Kargo

Batman Uçak Kargo

Gönderilerinizin seri şekilde alıcılarla buluşmasını istiyorsanız Batman Uçak Kargo ile taleplerinize karşılık bulabilirsiniz. Kurye sektörünün inanılmaz bir gelişim ile karşımıza çıktığı günümüz dünyasında, firmamız kendini geliştirerek ön planda yerini almayı başarmıştır.

Uçak kargo hizmeti, kurye sektörünün en hızlı ve güvenli kurye seçenekleri arasındadır. Bu kapsamda insanların beklentileri en iyi şekilde karşılanarak taleplerine cevap verilmeye çalışılmaktadır. Batman Uçak Kargo firmasını tercih ederek sahip olacağınız avantajları şu şekilde sıralayabiliriz.

 • Gönderileriniz kısa sürede adresinizden alınarak alıcının adresine ulaştırılır.
 • Gönderilerinizin mahremiyetine saygı gösterilerek herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmanızın önüne geçilir.
 • Kurye personelimizin teslim aldığı gönderileriniz en güvenli vasıta ile havaalanına ulaştırılır.
 • Havaalanında, THY tarifeli ya da kargo uçakları ile gönderileriniz Türkiye’nin her noktasına ulaştırılır.
 • Gönderilerinizin alıcıya teslim edilmesini müteakip tarafınıza gerekli bilgilendirme yapılır.

Batman Uçak Kargo İle Gönderilerim Zamanında Alıcıya Ulaşır Mı?

Batman Uçak Kargo ile çalıştığınız sürece gönderilerinizin zamanında alıcılara ulaştırılacağı ile ilgili herhangi bir tereddüt yaşamanıza gerek yoktur. Firmamızın sektör içerisindeki öncelikleri, güvenli ve hızlı teslimat yapmaktır. Bu kapsamda uçak kargo ile yapılan sevkiyatların aynı gün içerisinde alıcılara teslim edileceğinden emin olabilirsiniz.

Firmamız, herhangi bir kaza ya da hava şartlarından kaynaklı olumsuzluk olmadığı sürece taahhüt edilen sürelerde teslimat yapan bir firmadır. Bu kapsamda sadece uçak kargo imkânını müşterilerimize sunan bir firma değiliz. Aşağıdaki kurye seçenekleri ile de sevkiyat yaparak gönderilerinizi zamanında alıcılara teslim ediyoruz.

 • 180-240 dakika arasında teslimatın yapılmasını istiyorsanız normal kurye seçeneğini tercih etmelisiniz.
 • 60-90 dakika arasında gönderilerinizin alıcılara ulaşmasını istiyorsanız ekspress kurye seçimi, ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.
 • 30-60 dakika gibi kısa bir sürede teslimatın yapılmasını istiyorsanız VIP kurye seçeneği ile hızlı teslimatın avantajlarını yaşayabilirsiniz.

Yukarıda görüldüğü gibi Batman Uçak Kargo olarak son derece iddialı teslimat süreleri ile müşterilerimizin taleplerine en iyi şekilde karşılık veriyoruz. Firmamızı tercih ederek 7/24 faaliyet gösteren bir firma ile çalışmanın avantajlarından en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Bu kapsamda sizlere sunulan imkânlardan biri de gece kurye hizmetidir. Firmamızdan, saat fark etmeksizin günün her saatinde kurye talebinde bulunabilirsiniz.

Batman Toplu Teslimat İmkânı Var Mıdır?

Batman Uçak Kargo firması ile çalışarak tercih edeceğiniz olanaklardan biri de toplu dağıtım hizmetidir. Toplu dağıtım, davetiye, broşür gibi gönderilerinizin pratik bir şekilde alıcılara ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu kapsamda sahip olacağınız avantajları şu şekilde sıralayabiliriz.

 • Elinizdeki broşür ya da davetiye gibi gönderilerin dağıtım işlemi ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.
 • Kısa sürede tüm gönderileriniz alıcılarına ulaştırılır.
 • Son derece cazip fiyatlarla, üstün hizmet avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Gönderilerinizin alıcılara ulaştırılması için ekstra bir gayret sarf etmeniz gerekmez. Kurye personelimiz tüm adreslere hakim bir şekilde gönderilerinizi alıcılara ulaştırır